Gölcük’te el konulan hard disk hakkındaki raporun Türkçesi ve beş örnek

Arsenal Consulting’deki adli bilişim uzamanlarının Gölcük’te el konulan hard disk üzerinde yaptıkları incelemeye ait raporun Türkçe çevirisine buradan ulaşabilirsiniz.

Sahtecilik yapıldığı saptanan dokümanlar arasında, Balyoz kapsamında Denizcilerin hazırladığı iddia edilen Suga planı ve ekleri var.

Ayrıca, en az 120 dokümanla ilgili sahtecilik saptayan bu ön raporun listelediği dokümanların bir çoğu bu blogu düzenli takip edenlere tanıdık gelecek; tarihi geriye çekilmiş bir bilgisayara bağlanarak hard diske yüklenen bu dokümanların içeriklerindeki sahtecilik bulgularını burada yazmıştık.

Sahte olduğu tespit edilen dokümanlarla ilgili blog girişlerimizden bir kaç örnek verecek olursak;

toplantı sonuç.doc (rapor sayfa 7):

Aynı anda hem İtalya’da görevde hem de Türkiye’de Suga toplantısında olan subay

•  kasım raporu.doc (rapor sayfa 7):

700 kilometre uzaktan izleme yapan subay

• EK-E (rapor sayfa 8):

Cumhuriyet Savcılarından Kafka’ya Saygı (2)

• EK_tefrik.doc (rapor sayfa 9):

Sahte belge hazırlayanlara göre, Sonay Akpolat + Soner Polat = Sonay Polat

• Toplantı Tutanağı.doc (rapor sayfa 9):

Hayfa-İsrail’de tatbikat yaparken Aksaz’da Suga toplantısına katılan subaylar

Abone Ol

Subscribe to our RSS feed and social profiles to receive updates.

2 Yorum “Gölcük’te el konulan hard disk hakkındaki raporun Türkçesi ve beş örnek”

 1. İsmo Says:

  Rapor üstüne rapor alıp saçmalamayı kesin artık. Şimdi siz Emniyetin ve Tübitak’ğın raporlarının yalnış mı olduğunu söylüyorsunuz. Devletin Emniyeti, devletin Savcıları, “onlar gazetecilik faaliyetinden içerde değil” diyebilecek kadar konuya vakıf Başbakan, Adalet Bakanı ve Devlet Bakanı konuyu bilmiyor ve iftira mı atıyor. Hele hele koskoca cemaat lideri de içeriye alınanların darbe planı yaptıklarını bilmeden iftira atamaz herhalde (çünkü dinde en büyük günah iftiradır). Zaman, Taraf ve Star gibi saygın gazeteler de mi yalan yazıyor. Kardeşim siz bütün devleti yalancı iftiracı yaptınız. O aldığınız raporları yazan kurumlar Boğaziçi, İTÜ, Yıldız ve Amerikan Üniversiteleri hele hele uzmanlık alanı Bilişim Suçları olana Amerikan Şirketleri ve Arsenal bu işten ne anlar.

  Koskoca Avrupa bize fikir soruyor, Amerikan başkanı bile tuvalete gitmeden önce bizden fikir alıyor çişimi yapabilirmiyim diye.(Ben gazetecilerin yalancısıyım) Onlar ne anlar bu işten kardeşim.

  Bir evrim teorisinin bile yalnış olduğunu yüzlerce yıl sonra bizim dinsel (pardon ya bilimsel olacaktı ağızımdan SEHVEN yalnış çıktı) adamlarımız ispatladı, Dünya bilim çevreleri şaşkınlıkla bunu tartışıyor.

  Biz bir Ortaçağ devleti değiliz ki, sadece diğerleri göremiyor çünkü onların üçüncü gözleri (gönül gözleri) yok ki gerçeği görebilsinler (bazen gerçeği görebilmek için istirahaye yatmak gerekir, nerden bileceksiniz, rüyada gerçekler birebir çıkar). Hem adamlar araştırtma yapmışlar ama açıklayamıyorlar, çünkü üç harflilerle yapılan tüm faaliyetlerimizi tüm dünya duyacak.

  Bırakın bu işleri ve derhal kulluğunuza geri dönün.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: