Yorumlar

13 Aralık 2011

GENEL

Boraxin rumuzlu yorumcunun  farklı isim ve IP adreslerinden kesintisiz olarak girdiği küfür içerikli yorumlar nedeniyle bir süre için yorumları denetleme kararı aldık. Saat farkı ve iş yoğunluğu nedeniyle yorumlarınıza onay vermemiz (dolayısıyla yorumlarınızın blogda yayımlanması) gecikebilir; peşinen özür diliyoruz.

Abone Ol

Subscribe to our RSS feed and social profiles to receive updates.

8 Yorum “Yorumlar”

 1. Solmaz Türk Says:

  Sayın Blog sahipleri,
  Yargılanmakta olan aydınlarımızı,subaylarımızı, sürekli kötüleyen,iftira atan burada bin bir emekle uğraşarak tespit edilen sahteciliği görmezden gelerek ahkam kesen insanların maskeleri düştü artık.Özel olarak bu bloga yorum yazmak için nöbetçi olarak görevlendirildikleri belli oldu.Kendilerini TSK da bir zamanlar görev yapmış bir subay gibi göstererek askerlerimize yargısız infazcı iftirasını atan sahtekar yüzleri ortaya çıktı.Böyle alçakları engellediğiniz için teşekkürler.

  Cevapla

 2. atasever Says:

  aslında o da yurdum insanı. belli ki eğleniyordu kendi aklınca. bu olaylarda bu davalarda mantık fukaralığını, yapılan haksızlıkları, adaletsizlikleri, toplu ve peşinen yapılan haksız infazları görmemek içi hakikaten gerizakalı olmak gerekir. bunları anlamak için 55 ve üzeri IQ pek tabii yeterlidir.
  ancak karşıt görüş olması nedeni ile ve o insanların düşünce yapısını anlamaıza yardımcı olduğu için (her ne kadar sakat ise de) engellenmeleri çok da manalı değildir.
  ancak ağır hakaret ve küfür var ise durum değişir tabi.
  saygılar

  Cevapla

  • Solmaz Türk Says:

   Sayın Atasever ,
   Dün gece burada ağza alınmayacak cinsel içerikli küfür ve hakarete maruz kaldım.Farklı kiişiliklere bürünerek taciz etmeye devam ettiği için blog sahipleri tarafından engelleme yapıldı.Fikirlerin yeterli olmadığı durumlarda kişilerin nasıl adileştiğini görmek aslında hiç sürpriz olmadı.Sanal ortamda bir çeşit şiddete başvuran kişilik bozukluğu olan bir insan gerçek ortamda kim bilir ne çeşit bir şiddete başvuruyordur ?

   Cevapla

   • ihtimal Says:

    Boraxin nin kufur ve hakaret iceren yazinin herde yayimlandigini soyleyebilir misiniz? Belki iki tarafin yukledigi anlam degisnmistir, bu blogda cok sik oldugu gibi!

    Cevapla

    • Solmaz Türk Says:

     Cinsel içerikli küfür diyoruz daha nasıl anlatalım sana,onlarca hiç durmadan değişik kimlikler kullanarak edilen ağza alınmayacak küfürler.Blog sahipleri silinceye kadar saatlerce orada durdular.Yanlış anlama filan yok.Yakın arkadaşın her halde mazur göstermeye çabalamışsın.

     Cevapla

 3. inor Says:

  “Yakın arkadaş” tan da öte ta kendisi de olabilir.

  Cevapla

 4. Olasılıksız Says:

  Blog sahipleri doğal olarak moderasyon sorumluluğu çerçevesinde bu arkadaşı engellemişler. Olabilir.

  Ancak bunun bir tartışma konusu haline gelmesi ni de yadırgıyorum. Her engellenen veya mesajı silinen kişi üzerinden tartışma başlatırsak burası asıl amacından uzaklaşmış olur.

  Herkes yazdığından, söylediğinden sorumludur.

  Cevapla

 5. Solmaz Türk Says:

  Askeri casusluk ve şantaj davasında albay İbrahim Sezer tarafında pazarlandığı ileri sürülen elliiki yaşındaki diş hekimi T:P mahkemede İbrahim Sezer’i on senedir tanıdığını ve sosyal bir arkadaşlığı olduğunu ,savcılıktaki ifadesinde hem kendisinin hem de ibrahim Sezer’in mağdur edilidiğini söylediği halde ifadesinin dikkate alınmadığını söyleyerek mahkeme heyetine bekaret raporunu sundu.
  Eyyy alçaklar,eyy insanlık onurunu hiçe sayanlar,bu iftiraları atarken hiç mi utanmazsınız,sizde din iman Allah korkusu yok mu?İnsan demeye bin şahit isteyen mahluklarsınız,iftiralarınız yüzünden canlarından olan insanlar rüyalarınıza girmez mi?
  Alçaklığın gerçekten de sınırı yokmuş.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: