Sahte Balyoz CD’lerinin üzerindeki sahte yazılar ve iki bilirkişi raporu

20 Haziran 2011

Çelişkiler ve kanıtlar, GENEL

Daha önceki bir blog girişimizde 2003’de kaydedilmiş gibi görünen (ama içinden 2004, 2005, 20062007, 2008 ve 2009 yılllarına ait bilgiler çıkan) ve de tüm Balyoz belgelerini barındıran CD’lerinin üzerindeki “Or.K.na” ve “K.özel” yazılarının Süha Tanyeri’ne ait not defterindeki çesitli harflerden bir şablon oluşturularak autopen veya benzeri bir teknoloji ile oluşturulduğunu yazmış, ABD’li uzman Grant F. Sperry’e ait bilirkişi raporunu burada yayımlamıştık (raporun Türkçesine buradan ulaşabilirisiniz).

Türkiyeli uzman Jale Bafra’ya ait diğer bir bilirkişi raporu da aynı sonucu destekliyor. Rapora buradan ulaşabilirsiniz.

Her iki bilirkişi raporu da Avukat Hüseyin Ersöz tarafından “Mahkeme”ye sunuldu. “Mahkeme”nin 6 Mayıs tarihli “tutukluluğa devam” nak-ara-t kararını öngören Avukat Yavuz, şöyle söylemişti:

“Biz çok iyi biliyoruz ki siz bu masumları bugün de serbest bırakmayacaksınız. Hatta bu sahteciliği tertipleyen adamı bulsak, kolundan tutup getirsek, o da burada suçunu itiraf etse bile yine onları serbest bırakacağınızı düşünmüyorum. İşte maalesef bu durum adil yargılama yapıldığı inancının kaybından başka bir şey değildir.”

 

Abone Ol

Subscribe to our RSS feed and social profiles to receive updates.

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: